Aktuaalne

EOÜ uudiskiri

EOÜ uudiskiri ilmub umbes 2-3 korda kuus ja edastab teavet lindudega seotud sündmustest, tegevustest ja uudistest. Ühingu liikmed liidetakse automaatselt.

Liitu EOÜ uudiskirjaga!

* nõutud väli

Liikmeksastumine

Trüki

Hea linnusõber!

Eesti Ornitoloogiaühingu ridadesse on oodatud igaüks, kes on huvitatud lindudest, nende tundmaõppimisest ja kaitsmisest. Tähtis on hea tahe ja lindude tundmine ei olegi tingimata vajalik. Juba ühingu liikmeks astumise ja liikmemaksuga annad oma panuse lindude hea käekäigu toetuseks.

Alates 16-st eluaastast on kõigil võimalik astuda EOÜ täieõiguslikuks tegevliikmeks. Kui Sa oled aga noorem, siis on võimalik saada ühingu noorliikmeks.

Kui oled otsustanud astuda Eesti Ornitoloogiaühingu liikmeks, tuleb Sul kirjutada liikmeks astumise avaldus (võib kasutada siinset avalduse vormi) ja saata see meie kontorisse aadressil Veski 4, Tartu 51005 või e-postiga aadressile eoy[at]eoy.ee (ei ole vaja digiallkirjastada).

Avalduse vorm EOÜ liikmeks astuda soovijaile (.rtf)

EOÜ liikmemaksu suurus alates 01.01.2018:

täismaks 20 EUR
pensionär ja kuni 18-aastane (kaasa arvatud) liige 10 EUR
peremaks 35 EUR (kaks täiskasvanut või vähemalt üks täiskasvanu ja kaks alaealist last)
välismaal elav liige 20 EUR

Kõik liikmemaksu tasunud saavad endale igal aastal uue EOÜ liikmekaardi, mille alusel on võimalik saada ka soodustusi. Nende kohta leiad infot siit.

Alati on võimalik küsida ka lisainfot meie kontorist telefonil 742 2195 või elektronposti teel aadressil eoy[at]eoy.ee.

Tere tulemast!